Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Arsenal hírek (7. oldal)

[2016-12-18] Manchester City - Arsenal 2-1
Az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Manchester City 2-1-re nyert az Arsenal ellen. A csapat egyetlen találatát Theo Walcott lőtte a mérkőzés 5. percében, majd Leroy Sane egyenlített. A második félidőben pedig Raheem Sterling talált az Arsenal kapujába.
[2016-12-10] Arsenal - Stoke 3-1
Walcott, Özil és Iwobi góljaival nyert az Arsenal a Stoke ellen a Premier League 15. fordulójában.
[2016-12-01] Arsenal - Southampton 0-2
Az Arsenal kikapott a Southampton elleni ligakupa mérkőzésen, így nem jutott tovább.
[2016-11-27] Arsenal - AFC Bournemouth 3-1
Az Arsenal az angol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában, ma az AFC Bournemouth ellen játszott. A mérkőzés eredménye 3-1 lett. Alexis Sánchez duplázott még Theo Walcott egyszer talált az ellenfél kapujába. A vendégcsapat egyetlen gólját büntetőből szerezte, melyet Callum Wilson értékesített.
[2016-11-22] Héctor Bellerin hosszabbított
Az Arsenal játékosa további 6 évre írt alá. A 21 éves spanyol válogatott védő nagyon boldog, hiszen a klubot tartja az otthonának.

Hír kép Hír kép Hír kép

[2016-11-19] Manchester United–Arsenal 1-1
Az Arsenal a Manchester United vendégeként 1-1-es döntetlent játszott az angol labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának mai rangadóján. Az első félidőben a Manchester Unitednek volt több gólhelyzete, de gól nem született. A második félidőben Juan Mata talált az Arsenal kapujába, majd a 89. percben Olivier Giroud egyenlített.
[2016-11-11] Arsenal - Tottenham Hotspur 1 - 1
Az Arsenal hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Tottenham Hotspurrel az angol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában.
[2016-11-05] A jó cél érdekében Wenger is egyenpulcsiba bújt
Az Arsenal alapítványa évek óta támogatja a rászoruló gyerekeket. Idén karácsonyi mintás pulóvert dobtak a piacra, melynek bevétele újra jótékony célokat szolgál majd. A csapatról rénszarvasos felsőben készült kép, a pulcsiból természetesen van női változat is, mely több helyen megvásárolható: