Arsenal hírek (6. oldal)

[2017-01-20] Per Mertesacker hosszabbított
A német származású védő 2018 júniusáig hosszabbított az Arsenal csapatával. Wenger elmondta, hogy nem voltak tárgyalások, a játékos szerződése tartalmazott egy hosszabbítási opciót, mellyel most éltek. Mertesacker 32 éves, 104-szeres válogatott, 2011 óta az Arsenal játékosa.
[2017-01-15] Arsenal - Swansea 4-0
A Premier League 21. fordulójában az Arsenal a Swansea otthonában játszott. A mérkőzés eredménye 0-4 lett. A meccs alatt két öngól született az Arsenal javára a másik két gól pedig Alexis Sáncheznek és Giroudnak volt köszönhető.
[2017-01-08] Arsenal - Preston North End FC 2-1
Az FA-kupa harmadik fordulójában, január 7-én lejátszott mérkőzésen az Arsenal 2-1-re nyert a Preston North End csapata ellen. Az ágyúsok két gólját AAron Ramsey és Olivier Giroud szerezte.
[2017-01-06] Pár hétig nem játszhat az Arsenal középpályása
Combsérülést szenvedett a Bournemouth elleni bajnokin Francis Coquelin, emiatt 3-4 hétig nem léphet pályára. Nem ő az egyetlen játékos az Arsenal középpályásai közül, akire Wenger nem számíthat, ugyanis Santi Cazorla sem bevethető.
[2017-01-05] Cohen Bramall az Arsenal legújabb igazolása
Napokon belül aláírhat az Arsenalhoz az eddig hetedosztályban játszó 20 éves tehetség, Cohen Bramall. Arséne Wenger legújabb játékosa már túlesett az orvosi vizsgálatokon is.

[2017-01-04] Arsenal - Bournemouth 3-3
A mérkőzés 69. percéig úgy tűnt, hogy az Arsenal csúnya vereséget szenved a Bournemouth otthonában. Az ellenfél már 3 góllal vezetett amikor a 70. percben Alexis Sanchez végre betalált a kapuba, majd rövid időn belül Lucas Perez is lőtt egy gólt, így már 3-2 volt az eredmény. A 83. perctől pedig emberelőnyben volt az Arsenal, ezt ki is tudták használni és a hajrában Olivier Giroud kiegyenlített, így lett az eredmény 3-3.
[2017-01-03] Arsenal-Crystal Palace 2-0
A Crystal Palace elleni meccsen 2-0-ra nyert az Arsenal csapata a Premier League 19. fordulójában, ezzel jelenleg a tabella 3. helyén áll. A mérkőzés eredményéhez Olivier Giroud látványos találattal, ill. Alex Iwobi fejes góllal járult hozzá.

Hír kép
[2016-12-29] Nyert az Arsenal a West Bromwich ellen
Olivier Giroud góljával 1-0-ra nyert a West Bromwich csapata ellen az Arsenal a Premier League 18. fordulójában.