Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Arsenal hírek (3. oldal)

[2017-05-29] Arsenal-Chelsea 2-1
Az Arsenal nyert a Chelsea elleni mérkőzésen és ezzel megszerezte a 13. FA Kupa-győzelmét. A gólokat Alexis Sánchez, Ramsey ill., a Chelsea találatát Diego Costa szerezte.
[2017-05-21] Arsenal-Everton 3-1
Bellerín, Alexis Sánchez és Ramsey góljaival nyert az Arsenal a Premier League 38. fordulójában az Everton ellen.
[2017-05-20] Arsenal-Sunderland 2-0
Alexis Sánchez duplázott a Sunderland elleni találkozón, ezzel a 34. fordulóból bepótolt mérkőzésen nyert az Arsenal.
[2017-05-13] Stoke City - Arsenal 1-4
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 37. fordulójában nyert az Arsenal a Stoke City elleni mérkőzésen. Giroud duplázott, még Özil és Sánchez is betalált az ellenfél hálójába, a Stoke City egyetlen gólját Peter Crouch szerezte, így az eredmény 4-1 lett.
[2017-05-10] Arsenal - Southampton 2-0
A Premier League szerdai játéknapján nyert a Southampton elleni mérkőzésen. A gólokat Alexis a 60. és Giroud a 83. percben lőtte.

[2017-05-07] Arsenal - Manchester United 2-0
A Premier League 36. fordulójában nyert az Arsenal a Manchester United ellen. A gólokat Xhaka az 54. még Welbeck az 57. percben lőtte.
[2017-04-19] Middlesbrough - Arsenal 1-2
A Middlesbrough otthonában, a Premier League 33. fordulójában nyert az Arsenal. Alexis Sánchez a 42. percben még Özil a 71. percben talált az ellenfél kapujába, így 2-1-re nyerni tudtak az ágyúsok. A Middlesbrough egy találatát az 50. percben Negredo lőtte.
[2017-04-04] Wenger miatt összeverekedtek a drukkerek
A hétvégi Manchester City elleni mérkőzésen az Arsenal szurkolói ököllel próbáltak rendezni egy vitát. A drukkerek véleménye nagyon megoszlik Wenger személyével kapcsolatban. Vannak olyanok, akik az edző távozását sürgetnék, még a másik tábor a szakember mellett áll. Ez a probléma pedig elindított egy kiadós bunyót a lelátón, amit a mérkőzés után is folytattak:

Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, arsenal.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Blink-182 | ByeAlex | Backstreet Boys | The Veronicas | Kylie Minogue | Az összes rajongói oldalunk listája