Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Arsenal hírek (11. oldal)

[2016-03-23] Özil máris megcáfolta a Wengerrel kapcsolatos hírt
A játékos Twitter oldalán írta le, hogy sokat köszönhet Wengernek, azt is, hogy az Arsenal játékosa lehet. Tehát, az, hogy a játékos távozik, ha Wenger marad, nem igaz!
[2016-03-22] Özil Wengert okolja a csapat sikertelenségéért
Sajtóértesülések szerint az Arsenal kiválósága távozik, ha a következő idényben is Arsene Wenger irányítja a csapatot. A játékos szerint Wenger nem képes olyan együttest összeállítani, mellyel bajnoki címet nyerhetnének.
[2016-03-19] Nyert az Arsenal
Az Arsenal az Everton vendégeként kétgólos győzelmet aratott az angol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában. A mérkőzés első gólját Welbeck a 7.percben lőtte, majd Iwobi 42. percben beállította a végeredményt: Everton-Arsenal 0-2.
[2016-03-13] Kiesett az Arsenal
Az angol labdarúgó FA Kupa vasárnapi mérkőzésén az Arsenal hazai pályán 1-2-re kikapott a Watfordtól, így nem jutott be a legjobb négy közé.
[2016-03-09] A Hull City alul maradt az Arsenallal szemben
Az Arsenal 4-0-ra legyőzte a másodosztályú Hull Cityt az angol labdarúgó FA Kupában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. Olivier Giroud és Theo Walcott is két-két alkalommal talált az ellenfél kapujába.

[2016-02-28] Kikapott az Arsenal
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában a Manchester United 3–2-re legyőzte az Arsenalt. A 18 éves Marcus Rashford két góljával és egy gólpasszával nyert a Manchester United. Az Arsenal Welbeck lévén a 40. percben talált a kapuba majd Özil a 69. percben szerezte a második gólt. Az MU nyertes gólját a 65. percben Ander Herrera lőtte a kapuba.
[2016-02-24] Az Arsenal sem tudta megtörni az FC Barcelona sikersorozatát
Az FC Barcelona 2-0-ra nyert az Arsenal ellen. Mindkét gólt Lionel Messi szerezte a második félidőben. A mérkőzéssel kapcsolatos Wenger interjút itt megnézheted:
[2016-02-20] Arsenal - Hull City 0-0
Az Arsenal nem tudott gólt lőni a másodosztályú Hull Citynek az angol labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében. A mérkőzés eredménye 0-0 lett így az Arsenal újrajátszásra kényszerül.

Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, arsenal.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Blink-182 | ByeAlex | Backstreet Boys | The Veronicas | Kylie Minogue | Az összes rajongói oldalunk listája