Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Arsenal hírek (7. oldal)

[2016-10-30] Sunderland-Arsenal 1-4
Az Arsenal a Sunderland otthonában, a mérkőzés második félidejében 8 perc alatt három gólt lőtt. Az angol labdarúgó-bajnokságban a csapat ezzel vezeti a tabellát.
[2016-10-27] Arsenal - Reading 2-0
Nyert az Arsenal a másodosztályú Reading ellen az Angol Ligakupa keddi mérkőzésén. A két gólt Oxlade-Chamberlain szerezte a 33., ill. a 78. percben.
[2016-10-24] Arsenal - Middlesbrough 0-0
Az angol bajnokság 9. fordulójában az Arsenal, hazai pályán nem tudott gólt szerezni, így a Middlesborough elleni mérkőzésen 0-0 lett a végeredmény.
[2016-10-21] Özil triplázott a Ludogorec elleni mérkőzésen
Gólzáport zúdított az Arsenal a Ludogorec csapatára. A mérkőzésen Özil mesterhármast rúgott, de az ellenfél hálójába talált Alex Oxlade-Chamberlain, Alexis Sánchez és Theo Walcott is. A mérkőzés végeredménye így 6-0 lett.
[2016-10-16] Arsenal - Swansea 3-2
Az Arsenal 3-2-re nyert a Swansea ellen a Premier League 8. fordulójában. Az ágyúsoknál Walcott duplázott, még Özil egy góllal járult hozzá a végeredményhez.

[2016-09-29] Arsenal - Basel 2-0
Nyert az Arsenal a Basel elleni mérkőzésen. Mindkét gólt Walcott rúgta.
[2016-09-25] Arsenal-Chelsea 3-0
Alexis Sánchez, Walcott és Özil góljaival nyert az Arsenal a Chelsea ellen a Premier League 6. fordulójában.
[2016-09-21] Győzött az Arsenal a Nottingham ellen
4-0-ás győzelmet aratott az Arsenal a Nottingham ellen. Lukas Perez két góllal még Granit Xhaka és Oxlade Chamberlain egy-egy találattal járult hozzá a mérkőzés eredményéhez.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, arsenal.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Matthew McConaughey | Éden Hotel | Call of Duty | Backstreet Boys | ByeAlex | Az összes rajongói oldalunk listája