Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Arsenal hírek (6. oldal)

[2016-12-10] Arsenal - Stoke 3-1
Walcott, Özil és Iwobi góljaival nyert az Arsenal a Stoke ellen a Premier League 15. fordulójában.
[2016-12-01] Arsenal - Southampton 0-2
Az Arsenal kikapott a Southampton elleni ligakupa mérkőzésen, így nem jutott tovább.
[2016-11-27] Arsenal - AFC Bournemouth 3-1
Az Arsenal az angol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában, ma az AFC Bournemouth ellen játszott. A mérkőzés eredménye 3-1 lett. Alexis Sánchez duplázott még Theo Walcott egyszer talált az ellenfél kapujába. A vendégcsapat egyetlen gólját büntetőből szerezte, melyet Callum Wilson értékesített.
[2016-11-22] Héctor Bellerin hosszabbított
Az Arsenal játékosa további 6 évre írt alá. A 21 éves spanyol válogatott védő nagyon boldog, hiszen a klubot tartja az otthonának.

[2016-11-19] Manchester United–Arsenal 1-1
Az Arsenal a Manchester United vendégeként 1-1-es döntetlent játszott az angol labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának mai rangadóján. Az első félidőben a Manchester Unitednek volt több gólhelyzete, de gól nem született. A második félidőben Juan Mata talált az Arsenal kapujába, majd a 89. percben Olivier Giroud egyenlített.

[2016-11-11] Arsenal - Tottenham Hotspur 1 - 1
Az Arsenal hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Tottenham Hotspurrel az angol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában.
[2016-11-05] A jó cél érdekében Wenger is egyenpulcsiba bújt
Az Arsenal alapítványa évek óta támogatja a rászoruló gyerekeket. Idén karácsonyi mintás pulóvert dobtak a piacra, melynek bevétele újra jótékony célokat szolgál majd. A csapatról rénszarvasos felsőben készült kép, a pulcsiból természetesen van női változat is, mely több helyen megvásárolható:

[2016-11-05] Mesut Özil és Alexis Sánchez is a FIFA listáján
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség nyilvánosságra hozta a 2016-os év legjobb játékosainak a listáját. Az Arsenal csapatából két név is felkerült a 23 nevet tartalmazó listára, így Mesut Özil és Alexis Sánchez is esélyes az év játékosa díj elnyerésére. A FIFA december 2-án hozza nyilvánosságra azt a három nevet, akik a legtöbb szavazatot kapták, szavazni azonban csak november 22-ig lehet. A nyertes neve a 2017. január 9-én tartandó zürichi gálán fog kiderülni.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, arsenal.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Matthew McConaughey | Éden Hotel | Call of Duty | Backstreet Boys | ByeAlex | Az összes rajongói oldalunk listája