Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Arsenal hírek (5. oldal)

[2017-01-15] Arsenal - Swansea 4-0
A Premier League 21. fordulójában az Arsenal a Swansea otthonában játszott. A mérkőzés eredménye 0-4 lett. A meccs alatt két öngól született az Arsenal javára a másik két gól pedig Alexis Sáncheznek és Giroudnak volt köszönhető.
[2017-01-08] Arsenal - Preston North End FC 2-1
Az FA-kupa harmadik fordulójában, január 7-én lejátszott mérkőzésen az Arsenal 2-1-re nyert a Preston North End csapata ellen. Az ágyúsok két gólját AAron Ramsey és Olivier Giroud szerezte.
[2017-01-06] Pár hétig nem játszhat az Arsenal középpályása
Combsérülést szenvedett a Bournemouth elleni bajnokin Francis Coquelin, emiatt 3-4 hétig nem léphet pályára. Nem ő az egyetlen játékos az Arsenal középpályásai közül, akire Wenger nem számíthat, ugyanis Santi Cazorla sem bevethető.
[2017-01-05] Cohen Bramall az Arsenal legújabb igazolása
Napokon belül aláírhat az Arsenalhoz az eddig hetedosztályban játszó 20 éves tehetség, Cohen Bramall. Arséne Wenger legújabb játékosa már túlesett az orvosi vizsgálatokon is.
[2017-01-04] Arsenal - Bournemouth 3-3
A mérkőzés 69. percéig úgy tűnt, hogy az Arsenal csúnya vereséget szenved a Bournemouth otthonában. Az ellenfél már 3 góllal vezetett amikor a 70. percben Alexis Sanchez végre betalált a kapuba, majd rövid időn belül Lucas Perez is lőtt egy gólt, így már 3-2 volt az eredmény. A 83. perctől pedig emberelőnyben volt az Arsenal, ezt ki is tudták használni és a hajrában Olivier Giroud kiegyenlített, így lett az eredmény 3-3.

[2017-01-03] Arsenal-Crystal Palace 2-0
A Crystal Palace elleni meccsen 2-0-ra nyert az Arsenal csapata a Premier League 19. fordulójában, ezzel jelenleg a tabella 3. helyén áll. A mérkőzés eredményéhez Olivier Giroud látványos találattal, ill. Alex Iwobi fejes góllal járult hozzá.

[2016-12-29] Nyert az Arsenal a West Bromwich ellen
Olivier Giroud góljával 1-0-ra nyert a West Bromwich csapata ellen az Arsenal a Premier League 18. fordulójában.

[2016-12-18] Manchester City - Arsenal 2-1
Az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Manchester City 2-1-re nyert az Arsenal ellen. A csapat egyetlen találatát Theo Walcott lőtte a mérkőzés 5. percében, majd Leroy Sane egyenlített. A második félidőben pedig Raheem Sterling talált az Arsenal kapujába.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, arsenal.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Matthew McConaughey | Éden Hotel | Call of Duty | Backstreet Boys | ByeAlex | Az összes rajongói oldalunk listája