Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Arsenal hírek

[2017-07-23] Arsenal - Chelsea 0-3
Telt házas felkészülési mérkőzésen kapott ki az Arsenal a Chelsea-től. Az ágyúsok a 40. percben kapták az első gólt, Willian talált a hálójukba, majd a 42. és a 49. percben Batshuayi lőtt gólt Wenger csapatának.
[2017-07-20] Nyert az Arsenal a Bayern München ellen
Sanghajban a Bajnokok Kupája elnevezésű felkészülési tornán a Bayern München az Arsenal ellen játszott. A mérkőzés eredményét tizenegyesekkel döntötték el, miután a normál játékidő eredménye 1-1 lett. A tizenegyespárbajból végül az Arsenal került ki győztesen.
[2017-07-20] Góllal mutatkozott be Lacazette
Az egyik legnagyobb nyári igazolás 26 éves francia csatár, Alexandre Lacazette volt, akiért az Arsenal óriási összeget fizetett az Olympique Lyonnak. Új csapatában a Sydney FC elleni mérkőzésen, a 68. percben Theo Walcott helyére beálló Lacazette 15 perc játék után gólt szerzett. A felkészülési mérkőzés eredménye egyébként 0-2 lett az Arsenal javára. Az első gólt Mertecasker lőtte.
[2017-07-20] Wojciech Szczesny elhagyta az Arsenalt
A 27 éves játékos 2021-ig szóló szerződést írt alá a Juventus labdarúgócsapatával. 2011-től Ő volt Wenger első számú kapusa, de az előző két szezonban már az AS Roma kölcsönjátékosaként lépett pályára.
[2017-07-13] Új csatár érkezik Wenger csapatához
Az Arsenal 46,5 millió fontért megvásárolta Alexandre Lacazette-t az Olympique Lyontól. A 26 éves játékos 5 éves szerződést kötött és a 9-es mezben fog játszani.

[2017-06-24] A szuperkupadöntő bevételét a londoni tűzvész károsultjainak ajánlották
A múlt heti, 79 életet követelő tűzvész áldozatai számára ajánlották fel az augusztus 6-án megrendezésre kerülő Chelsea-Arsenal angol labdarúgó szuperkupa-mérkőzés bevételét. A pénteki közleményben az angol szövetség a pénzadomány mellett az áldozatok családtagjait, a túlélőket, sőt a mentési munkálatokban segédkezőket is meghívta az összecsapásra.
[2017-05-29] Wenger marad a posztján
Az edző a Chelsea elleni nyertes mérkőzéssel, ill. az FA Kupa megnyerésével bizonyította alkalmasságát, így kedden írhatja alá a további két évre szóló szerződését az Arsenallal.
[2017-05-29] Arsenal-Chelsea 2-1
Az Arsenal nyert a Chelsea elleni mérkőzésen és ezzel megszerezte a 13. FA Kupa-győzelmét. A gólokat Alexis Sánchez, Ramsey ill., a Chelsea találatát Diego Costa szerezte.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, arsenal.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Matthew McConaughey | Éden Hotel | Call of Duty | Backstreet Boys | ByeAlex | Az összes rajongói oldalunk listája